Obserwatorzy

wtorek, 15 maja 2012

Motylem jestem...

....tak śpiewała moja ulubiona piosenkarka- Irena Jarocka.
 Tak jak motyle- żyła za krótko...
Moje wspomnienia o Irenie napisałam tu:


Mam w swoich zbiorach kilka zdjęć motyli.Są piękne-  kolorowe, zwiewne...


9 komentarzy:

 1. Niesamowite. Jak one mogą udźwignąć takie wielkie skrzydła:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne :) Zadziwiające, że dopiero potrzeba fotografii makro, aby dostrzec tyle pięknych szczegółów w ich skrzydłach...

  OdpowiedzUsuń
 3. te motyle to prawdziwe czy podrasowane komputerowo?

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodkie motyle! Miałam kiedyś kolege, który zbierał motyle - tylko te które juz nie latały, bo nie nadążał za tymi latającymi. Wkladał je w ramki i co prawda kolory traciły, ale rzeczywiście śliczne elementy można było dostrzec na skrzydełkach :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fenomenalne zdjęcia!! Jesteś bardzo utalentowaną osóbką! Podziwiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To ja może tutaj zadam pytanie odnośnie sprzętu. Planuję zakup lustrzanki. Nigdy nie miałam do czynienia z takim sprzętem, fotografuję zwykłym aparatem Kodak Easy Share. Jaki sprzęt poleciłabyś dla osoby, która dopiero zaczyna przygodę z lustrzanką? Chciałabym coś z NIKONów, poręcznego i w cenie do 3000zł. Gdzie najlepiej kupić lustrzankę? Wszystkie elektroniczne sprzęty kupuję przez Internet, ale albo ja nie umiem szukać, albo w sklepach internetowych nie tak łatwo coś fotograficznego znaleźć...
  Zanim coś kupię, przeglądam fora internetowe i najczęściej spotykam się z opiniami, że na początek dobry jest NIKON d60. Czy Ty też tak uważasz?

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam obserwować motyle. W ogrodzie mam dwa krzewy Budleja Davida- latem kwiaty są wręcz oblepione przez różnokolorowe motylki.Piękny widok. Polecam roślinkę do ogródka.
  Tak bea- zdjęcia są troszkę pokombinowane w programie fotograficznym.

  haurka odpowiem Ci na mailu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już dodałam swój adres mailowy w profilu.

  OdpowiedzUsuń